COOPERATION

CHCESZ Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ? PISZ ŚMIAŁO

SPLOT ogólnoświatowy internetowy kwartalnik bliskości – to jedyny na świecie magazyn traktujący o prawidłowym noszeniu dzieci w chustach i nosidłach. Piszący w nim specjaliści mają za zadanie wprowadzić czytelnika w środowisko polskiego chustonoszenia, rozwiewać wątpliwości dotyczące noszenia, uczyć i wspierać. Magazyn powstał w 2017 roku, jego drukowaną premierę zaplanowano na Ogólnopolski Festiwal Chustowy we Wrocławiu (maj 2017), a jego czytelnikami stała się społeczność noszących rodziców Nicminiewisi.

Jeśli zależy państwu na zareklamowaniu swoich usług i produktów w taki sposób by trafić do ww. grupy – świetnie trafiliście! W naszym magazynie jest miejsce na reklamy atrakcyjnych dla naszych czytelników firm. Pytanie o dokładną ofertę sponsorską/reklamową i inne mozliwości współpracy proszę pisać do nas bezpośrednio na mail wspolpraca@splotbliskosci.pl.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

O tym, że warto z nami współpracować świadczy ekskluzywność periodyku – podejmujemy współpracę z firmami wartymi uwagi naszych czytelników – kierujemy się ich zainteresowaniami i szanujemy ich rodzicielstwo oraz styl życia. Założeniem redakcji jest umieszczanie możliwie najmniej reklam, a jak najwięcej rzeczowych treści pisanych przez specjalistów. Dodatkowo należy podkreślić, że tematy poruszane w SPLOCie nie dezaktualizują się, gdyż poruszamy kwestie uniwersalne, do których zawsze będzie można wrócić. Jesteśmy jedynym magazynem, który porusza kwestie noszenia dzieci i szerokopojętego rodzicielstwa bliskości.